روابط عمومی سازمان بسیج دانشجوی استان کرمانشاه؛ با صدور پیامی عروج شهادت گونه جانباز سردار" حاج عبدالرضا حاج‌علیانی " را به خانواده معظم وی تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

در ميان مؤ منان مرداني هستند كه بر سر عهدي كه با خدا بستند صادقانه ايستاده‏اند، بعضي پيمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشيدند) و بعضي ديگر در انتظارند و هرگز تغيير و تبديلي در عهد و پيمان خود نداده‏اند.  (سوره احزاب آیه 23)

خانواده محترم حاج علیانی

سلامٌ علیکم بما صبرتم

خیل دلدادگان سالار شهیدان جملگی  شیدای شهادت بودند.

برخی با قافله شهادت راهی دیار معشوق شدند و برخی در رکاب امام صبر در کوچه های پر فراز و نشیب روزگار به جانبازی در میان زمینیان رسالت ایثارگری یافتند اما قدم های ایشان هیچگاه زمین گیر خاک نبوده است و این اجر مجاهدتشان است که کالبد رنجور و روح پر تمنای شان را به همرزمان شهیدشان واصل می کند.

 متاسفانه مطلع گشتیم سردار سرافراز سپاه اسلام سردار"عبدالرضا حاجی علیانی" پای در رکاب عروج نهاد و به خیل کاروان شهادت و همرزمان شهیدش پیوست. سردار و جانباز بزرگوار و حماسه آفرین جبهه های نبرد حق علیه باطل پس از دوران طولانی تحمل صبورانه درد ورنج ناشی از جراحات شیمیایی به همراهان شهیدش پیوست . سرداری که عمر پر برکت خود را وقف دفاع از اسلام به میهن اسلامی نمود و همواره در پرورش نیروهای مخلص و ولایتی کوشا بود.

نام بلند سردار "حاجی علیانی" همواره بر بام کوه های سر به فلک کشیده شاهو خواهد درخشید و سابقه رشادت های او هیچگاه از حافظه کرمانشاهیان پاک نخواهد شد. این سازمان ضمن عرض تسلیت به تمامی همرزمان این سردار بزرگ صبر جمیل و تسلی خاطر بازماندگان و علو درجات آن جانباز شهید معزز را از بارگاه ایزد منان مسئلت می نماید.

روحش شاد، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد.

منبع : سردار شهید حاج عبدالرضا حاجی علیانی |پیام تسلیت سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه به مناسبت؛ عروج شهادت گونه سردار جانباز "حاج علیانی"
برچسب ها : سردار ,شهادت ,علیانی ,جانباز ,همرزمان ,عروج ,شهیدش پیوست ,حاجی علیانی ,شهادت گونه ,عروج شهادت ,سازمان بسیج